Ana SayfaÜye OLÜye GirişiYeni ÜrünlerHaakimizdaBize Ulaşın
MaviAdres.Com Canli Destek Accept Decline Close Live Help


 
İmmunat Bitkisel Ürünler Selülit Tedavisi Ürünleri Doğum Sonrası Ürünleri Tv Ürünleri Diyet & Zayıflama Ürünleri Bitkisel Göğüs Bakımı Ayak Bakım Ürünleri Medikal Malzeme Bitkisel Kremler Doğal Kremler Bontavi Ürünleri Bitkisel Ürünler Botoks Kremleri Cinsel Yaşam Ürünleri Ayakkabı Modelleri Saç Bakım Ürünleri

haberler
- Canavan hastası Sarpın
- Uyku apnesi kansere mi
- Alzheımer belirtileri
- Çikolatanın öyle bir f
- Bir fısla tüm gripler
- Oturmak tarih oluyor!
- Zayıflamak isteyenler
- Her 100 kişiden biri b
- Bel fıtığına 5 dakikad
- Bebeğiniz obez olsun i

maviadres maviadres iletisim


maviadres


Hediye Paketi


bant

inci tozu


maviadres kapida öde


kargo


toptan sipariş için lütfen bilgi formunu doldurunuz

Güvenli Alisveris


Sitemiz 128 bit SSL ile korunmaktadır ©


göğüs büyütücü
zayıflama ayakkabısı2014-04-21

SİPARİŞ HATTI

0544 696 40 10GoldSlim Detayları
Zayıflama Hapı - İlaçları

GoldSlim
büyütücü

 


tele sipariş
GoldSlim
Piyasa Fiyatı : 98,00TL   Bizdeki Fiyatı : 68,00TL
 Ürün Detayları :

Kendinizi sık sık aç hissediyor musunuz?

Kendinizi can sıkıntısı ile yemek yerken bulduğunuz oluyor mu?

Duygularınız yemek yemenize etken oluyor mu?

Mesela depresyonla mücadele için yemek yemeye yöneliyor musunuz?

Stresle mücadele ederken yemeğe mi odaklanıyorsunuz?

Yediğiniz öğün ve miktarını azalttığınızda bile kilo almaya devam ettiğinizi mi hissediyorsunuz ?

Tüm diyetleri neredeyse denediniz, kilo verme ile ilgili tüm kitapları okudunuz, birçok egzersiz ekipmanı satın aldınız ama hala istediğiniz sonucu alamadınız mı? Fazlalıklardan kurtulmanın yolunu egzersizlerle veya diyet ile bulamadınız mı?

Tüm Sorulara Evet Cevabı Verdiyseniz,  O zaman yalnız değilsiniz! GOLD Slim  Manyetik Akupunktur Küpesi İLE KONTROL SİZİN ELİNİZDE…
Akupunktur, obezite tedavisinde de tamamlayıcı tıp yöntemi olarak sıkça kullanılıyor.

" Prof. Dr. Hofman Florence son yıllarda Avrupa ve ABD'de yapılan araştırmalar sonucunda tıp literatürüne giren akupunkturun, Çin'de geleneksel bir tedavi yöntemi olarak kullanıldığını söyledi. Dr. Hofman Florence, obezite tedavisinde, uzman hekim tarafından önerilen diyet ve egzersiz programlarının kullanıldığını, son yıllarda da "akupunktur"un, tıpta kullanılan yöntemlerden biri olduğunu söyledi. "Bu uygulama, vücutta belirli bölgelere iğneler batırılarak, kişinin kilo vermesine yardımcı olan bir tedavi yöntemidir. Akupunktur noktalarının iğne ile uyarılması sonucu, bir dizi nörokimyasal tepkime gerçekleşir" dedi. "

 

Peki Nedir GOLD Slim Akupuntur Küpelerinin Gizemi ?

Gold Slim akupunktur manyetik küpesi, NASA'daki bilim adamlarınca geliştirilmiş Toprak Mıknatıslarının etkisi ile kulak akupunktur noktasına gönderdiği titreşimler ile yeme arzusunu giderir. GOLD Slim hızlı, güvenli ve etkili kilo vermeye yardımcı olmak için modern tıp tekniklerini birleştirir. Sadece beslenme ve hafif, basit bir egzersiz programı ile kilo vermenize destek olur.

Mıknatıs etkisi ile akupunktur etkisi yaratmasından sebep klasik şekildeki akupunktur uygulamasından çok daha steril ve zahmetsizdir. Kendi kendine uygulayabileceğiniz bir yöntemdir.
Güçlü mıknatıs manyetik çekimi ve kuvveti etkisi ile sürekli titreşim yayar.
Titreşim uygulanan bu noktalar iştah merkezini kapatarak açlık hissini azaltır. Metabolizmayı hızlandırır. Böylece kilo verimi sağlanmış olur.

Gold Slim Akupunktur Küpe 14k altın kaplama olup, hiç bir alerjik reaksiyona yol açmaz, yan etkisi yoktur, güvenle kullanabilirsiniz!!

Yapılan araştırmalar sonucu, GOLD Slim  akupunktur küpesi ile kilo verenler sadece düşük kalorili diyet yapanlara nazaran 3 kat daha fazla olumlu sonuç vermiştir.
 
• Kilo verme konusunda ciddiyseniz,
• Ancak iradenize yenik düşmekten korkuyorsanız...
• Sadece diyet işe yaramıyorsa,
• Destek almadan başaramayacağınızı düşünüyorsanız...

Tembelliğe son verin, kilo vermek artık zor değil.

Tüm istediğiniz kilo vermekse; iğnesiz akupunktur yönteminin yerine geçen GOLD Slim akupunktur küpesi kullanın. Akupunktur İğnesiz akupunkturun yerine tercih edebileceğiniz GOLD Slim akupunktur küpelerini kullanarak kilo sorununuzu çözebilirsiniz...

Evde, işte, arabada, trende... her yerde… Fazla kilolarınızdan kurtulmak için GOLD Slim Altın akupunktur küpelerini kullanabilirsiniz...

Siz günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken, GOLD Slim akupunktur küpelerinizde kilo vermenize yardımcı olacak...

Asla kendinizi aç hissetmeyeceksiniz hem de sinirleriniz bozulmayacak!
 
Akupunktur sistemi yüzyıllardır kişilerin ağrılarını azaltmak için tedavi metodu olarak uygulanmıştır. Şimdi, bu akupunktur küpelerinin kilo vermeye yardımcı olduğu keşfedildi. Böylece akupunktur iğne uygulamasının yerine geçerek kilo vermek isteyen insanlara büyük kolaylık sunulmuş oldu.


 Hormonlarınız uzun sürmeden diyetinize alışacak

Ne zaman sıkı bir diyete girseniz, yemeğinizi çok fazla kısıtladığınız için vücudunuz kilo vermeye çalıştığınızı algılamıyor ve sizi aç olarak düşünüyor. Vücut kendi kendini programladığından metabolizma hızınız yavaşlıyor ve doğal olarak kilo vermekte sıkıntı yaşıyorsunuz. Ayrıca vücudunuz onu aç bıraktığınızı düşünerek kendini yağı kasa dönüştürmeye programlar.

GOLDSlim akupunktur küpeleriyle uygulanan tedavi metodunda beyinden gelen açlık sinyalleri bastırılır. Böylece yeme içgüdüsü bloke edilir. GOLDSlim akupunktur küpeleri kullanılırken hormonlarda insülin çıkışında bir azalma saptanmıştır. Bu aynı zamanda iştah azaltan bir etkiye sahiptir. Eğer insülin salgılanması azalmış ise, kan şekeri düzeyi daha dengeli olur. Kan şekeri düzeylerinde ne zaman dengesizleşirse açlık mesajları gönderilmeye başlanır.

GOLDSlim akupunktur küpeleri ile uygulanan tedavinin diğer bir sonucu da vücudunuz rahatlatıcı endorfin üretimi sağlar ve serotonin düzeyini yükseltir. Bu da doğal olarak stresi azaltır, ve dolayısıyla daha az yemek yemeye teşvik ederek kişileri mutlu kılar. Serotonin iştah, uyku, hafıza ve öğrenme kontrolü de dahil olmak üzere insan vücudundaki fonksiyonları sayısızdır.

 Diğer fonksiyonları ise, ısı regülasyonu, mod, davranış, kardiyovasküler fonksiyonu, kas kasılması, endokrin düzenlenmesi ve depresyonu engellemektir.


GOLDSlim akupunktur küpesi ile kulak tedavisi, doğal metabolizma hızını daha fazla çalıştırarak yağ yakımını kolaylaştırır.

 

GELENEKSEL İĞNELİ AKUPUNKTURUN DEZAVANTAJLARI

* Akupunktur iğneleri anti bakteriyel etkiye sahip değildir. Bu yüzden mikrobik hastalıklara karşı davetiye çıkarabilirler.
* Randevuları düzenli takip etmek,
* Kişilerin iğneden hoşlanmaması,
* İş veya sosyal hayattan vakit ayırma,
* Yüksek maliyetli olması,

Gibi etkenler bugün iğneli akupunkturun yerine yeni yöntem olarak geliştirilen ve iğneli akupunktur ile aynı etkiye sahip GOLDSlim mıknatıslı akupunktur küpesinin gelişmesini sağlamıştır.

İĞNELİ AKUPUNKTURUN YERİNE GOLD Slim

* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, bilinen geleneksel iğneli akupunktur karşıtı devrimci tekniğe sahip bir uygulamadır.
* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, iğne kullanmadan kilo kontrolünde akupunktur tedavisinden yararlanabilirsiniz.
* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, istenilen anda ve ortamda kullanılabilecek nitelikte tasarlanmıştır.
* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, akupunktur uygulamasının geleneksel uygulayıcıları olan Çinli araştırma ekibi tarafından geliştirilmiştir.
* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, cilde herhangi bir yan etkisi yoktur.
* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, etkili kilo kontrolü için kolay ve güvenilir bir tercihtir.
* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, düzenli kullanımda vücudun doğal savunma sistemini harekete geçirir ve yoksunluk çekmeden kilo kaybını sağlar.
* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, yemek yeme arzunuzu bastırır.
* GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpeleri, her yaşta ve cinsiyette kullanılabilecek şekilde düşünülmüştür.
* GOLD Slim akupunktur küpeleri, diğer zayıflama programları ile birlikte kullanılabilir.
* GOLD Slim akupunktur küpeleri, stres ve sıkıntınızı azaltarak mutlu bir şekilde kilo vermenizi sağlar.
* GOLD Slim akupunktur küpeleri, iğnesiz kilo vermenin en doğal yoludur.

 

YAN ETKİ ?

Şimdiye kadar belirtilen herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. ,

GOLDSlim mıknatıslı akupunktur küpeleri tıbbi amaçlı bir cihaz değildir. Bu yüzden hastalıkların teşhis ve tedavi uygulamalarında kullanılamaz. Tamamen doğaldır, güvenle kullanılabilir.* Kilo verme konusunda ciddiyseniz,
* Ancak iradenize yenik düşmekten korkuyorsanız...
* Sadece diyet işe yaramıyorsa,
* Destek almadan başaramayacağınızı düşünüyorsanız...

Tembelliğe son verin, kilo vermek artık zor değil. Kilo vermeye sadece GOLD Slim küpe takarak başlayabilirsiniz.

Tüm istediğiniz kilo vermekse; iğnesiz akupunktur yönteminin yerine geçen GOLD Slim akupunktur küpesi kullanın.

 
İğnesiz akupunkturun yerine tercih edebileceğiniz GOLD Slim akupunktur küpelerini kullanarak kilo sorununuzu çözebilirsiniz... Evde, işde, arabada, trende... her yerde… Fazla kilolarınızdan kurtulmak için GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpelerini kullanabilirsiniz...

Siz günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken, GOLD  Slim akupunktur küpelerinizde kilo vermenize yardımcı olacak...

Asla kendinizi aç hissetmeyeceksiniz hem de sinirleriniz bozulmayacak.   Artık sizde kilo vermeye sadece küpe takarak başlayabilirsiniz.    
 İnce bir vücut için,

* Basit,
* Doğal,
* Kanıtlanmış,
* Bilimsel,
* Uzun süreli çözüm!

 

Peki Nedir GOLD Slim?

GOLDSlim akupunktur manyetik küpesi, mıknatısın etkisi ile kulak akupunktur noktası üzerinde bulunan ve yeme içgüdüsü uyandıran sinir merkezlerini gönderdiği titreşimlerle uyararak yeme arzusunu giderir.

GOLDSlim hızlı, güvenli ve etkili kilo vermeye yardımcı olmak için modern tıp tekniklerini birleştirir. Sadece beslenme ve hafif, basit bir egzersiz programı ile kilo vermenize destek olur.

 

Akupunktur sistemi yüzyıllardır kişilerin ağrılarını azaltmak için tedavi metodu olarak uygulanmıştır. Şimdi, bu akupunktur küpelerinin kilo vermeye yardımcı olduğu keşfedildi. Böylece akupunktur iğne uygulamasının yerine geçerek kilo vermek isteyen insanlara büyük kolaylık sunulmuş oldu. 

GOLD Slim şık altın kaplama  küpeleri, kulak akupunktur noktasına, güçlü mıknatısların manyetik dalga ve kuvveti etkisi ile sürekli, yayılan sinyallerle sinirler uyarılır. Yayılan bu titreşimler açlık hissini azaltır.Metabolizmayı hızlandırır. Yağ yakımı sağlar. Böylece kilo verimi sağlanmış olur.

 

Gold Slim Akupunktur Küpe 14k altın kaplama olup, hiç bir alerjik reaksiyona yol açmaz, yan etkisi yoktur, güvenle kullanabilirsiniz!!

GOLD Slim Akupunktur küpe 14k altın kaplamadır ve insan vücudunun normal fonksiyonlarını kullanarak kişinin vücudunun kimyasını yeniden oluşturur. Herhangi bir yan etkisi veya tehlikesi yoktur. Akupunktur binlerce yıldır milyonlarca insanın derdine derman olmuş bir yöntemdir . Yüzyıllardır kullanılan akupunktur tedavi metodu, şimdi kilo kaybı için kullanılıyor.

Çin'de açık kalp ameliyatı yapılırken herhangi bir anestezi olmadan sadece hastanın ağrısını gidermek için doğal güç olarak akupunktur tedavi yöntemi uygulanmaktaydı. Akupunktur yöntemi açık kalp ameliyatında bile ağrı giderilecek kadar güçlüyse, iştah hissi de rahatlıkla giderilebilir. Yeni teknoloji ürünü GOLD Slim akupunktur küpesi de iğneli akupunktur yöntemi ile aynı etkiyi sağlar.


Muhteşem sonuca iğnesiz uygulama yöntemi GOLD Slim ile ulaşacaksınız. Üstelik GOLDSlim takmaya devam ederek bir daha asla kilolarınızı geri almayacaksınız. Bugün bir çok kişi fazla kilolarından şikayetçi. İstatistiklere göre erkekler günlük kalori ihtiyaçlarının ortalama %35, kadınlar ise %30 fazlasını vücutlarına almaktadır. Sonuçta ise; gut, şeker, kalp, tansiyon, metabolizma bozukluğu gibi bir sürü hastalık meydana gelmektedir. Ortaya çıkan sonuç içler acısı, çocuk yaşta obez hastalar görülmektedir. Bu sebeple diyet yapılması kaçınılmazdır.

*GoldSlim Akupunktur Küpesi yaylı ve esnektir. Kullanımı çok kolaydır.  İki ucunda toprak mıknatısı bulunmaktadır. İki ucundan tutup yayı esneterek  Resimde görüldüğü gibi kulağın kıkırdaktaki akupunktur noktasına yerleştiriniz.
*Günde 4 saat kullanmanız yeterlidir.

* Gün içerisinde istediğiniz saat dilimini isteğinize ve kendi düzeninize göre ayarlayabilirsiniz.

* GoldSlim Akapunktur küpesi altın kaplama olup herhangi bir yan etkisi yoktur.
   

GOLD Slim bir tek Türkiye’de değil bugün pek çok milletten insanın kilo vermesine destek oluyor. Öncelikli amacı zayıflatmak olan GOLD Slim mıknatıslı akupunktur küpesi, iğneli akupunkturun etkisiyle aynı etkiye sahiptir. Özellikle iştah kesme noktasını uyararak iştahı bastırmaya destek olur ve aynı zamanda manyetik uyarımla birçok noktaya sinyal göndererek mutlu, stressiz zayıflamayı sağlar.


Kullanıcı Yorumları:

Burçin Koray

Merhaba bende bu küpenin reklamlarını gördüğümde pek inandırıcı gelmemişti.Şimdiye kadar zayıflamak için pek çok yöntem denedim ama en azından bu küpeyi aldığımda zayıflamasam bile altın ve aksesuar olarak kullanacağım düşüncesindeydim 10 gündür bu küpeyi kullanıyorum iştahımı bayağı kesti ve şu an memnunum böyle giderse bayağı zayıflayacağıma inanıyorum.


Meral Yıldız

Zayıflamak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim 2 haftadır kullanıyorum akupunktur etkisi yaratıyor şu ana kadar 2 kg verdim.


Aslı Köksal

Aslında akupunkturla zayıflamaya pek inanan biri değildim ama küpeler hoşuma gittiği için ve zayıflama ümiti ile aldım.Kullanmaya devam ediyorum fazla yemek yiyemiyorum hoşuma gitti :))


Ahmet Maraşlı

 Bu küpeyi eşime hediye olarak aldım.Eşim pek inanmasa da bununla zayıflayacağına şu an kullanıyor ve inanırmısınız 3 kg verdi kullanmayı düşünen arkadaşlara akupunktur küpelerini tavsiye ederim.


Zeynep Türkoğlu

Akupunktur zayıflama küpeleri iştahınızı durduruyor ekstra bir mutluluk veriyor kendinizi diyet yaparken olduğu gibi sinirli ve agresif hissetmiyorsunuz ben çok memnunum kullanalı yaklaşık bir ay olacak ve şimdiden 5 kilo verdim bile.Sizlere teşekkür ederim.


Pınar Turan

Bu küpeler hem çok şık hem çok işlevsel akupunkturla zayıflamayı bilmeyenimiz yoktur açıkcası küpeyle nasıl oluyor diye birazda merakla aldım ve iyiki almışım diyorum.


Meryem Korkmaz

 Ben de kullanmak istiyorum çünkü hap kullanamayan ve zayıflama ürünlerinden korkan biriyim akupunktur küpeleriyle zayıflama dikkatimi çekti ve almaya karar verdim bakalım etkisi nasıl olucak.


Şengül Esener

Evet bu kilolar benimde başıma bela bir çok zayıflama ürününü denedim kimi işe yaradı kimi yaramadı ve sonucunda verdiğim kiloların birazını geri aldım.Zayıflama ürünlerini sürekli takip eden takıntılı biri olarak bu küpeyi gördüğümde tam bana göre dedim ve aldım 3 hafta içerisinde 64 kg dan 59 kiloya düştüm bu benim için harika bir sonuç şimdi kardeşimin düğünü var düğün hediyesi olarak bu küpelerden onada alıcam.


Zehra Kapal

Zayıflama küpesini aldığım 20 gün oldu ailemin haberi yok normalde çok obur biriyimdir küpeyi kullandığımdan beri pek yemek yiyemiyorum bu aralar kardeşim ve annem bir takım sorular sormaya başladılar bu onlar için pek alışık bir durum değil onlara diyet yaptığımı söyledim zayıfladıkdan sonra onlara gold slim akupunktur küpesiyle zayıfladığımı söyleyip süpriz yapacağım.


Birsen Yıldırım

Gold slim zayıflama küpesini bir arkadaşım tavsiye etti başta bana saçma geldi arkadaşım bu akupunktur küpesiyle zayıfladığını söyleyince bende hemen aldım aldığımda 72 kilo idim şu an 68 kiloyum böyle giderse inşallah 3-4 ay içerisinde 55 kiloya düşeceğim.Arkadaşıma teşekkür ederim bu tavsiyesi için.


Yasemin Kocaman

Akupunktur küpesiyle tanışalı 1,5 ay oldu şu an 7 kilo verdim  ödediğim paraya değdi doğrusu ideal kiloma ulaştıkdan sonra belki çıkarırım olurya tekrar kilo alırsam extra bir masrafım olmayacak zayıflamak için ömür boyu kullanacağım bir küpem var Gold Slime teşekkür ederim.

Piyasa Fiyatı : 98,00TL

Bizdeki Fiyatı : 68,00TLMesafeli Sozlemeler - Gizlilik Sozlemesi - Teslimat sartlari - Tuketicinin Korunmasi -Yeni urunler - Garanti ve iade sartlari - Sitemap

Maviadres.Com sitesi sanal bir recetesiz eczane sitesidir.Fiyatlarin gecerlilik suresi stoklarla sinirl olup maliyet fiyatlar ile degiskendir. Sitemizde sergilenen urunlerin garanti ve ozelliklerindeki hatalardan firmamiz sorumlu degildir.Soz konusu veriler uretici veya ithalatci firmalardan derlenmistir. Bu verilerdeki hatalardan firmamiz sorumlu degildir.Bu sitedeki yazlan yazlar yalnizca bilgi verme amaclidir; doktor uyarisi ya da onerisi yerine gelmez. Urunlerin kullanim ile ilgili sorunlariniz icin bir uzmanna danismaniz oneririz.Sitemizdeki bilgiler, hekim bilgisinin yerine gecmez.

Copyright © 2003 - 2013 zayiflama bandi - son dakika - izmir escort - escort izmir - escort bayan