Ana SayfaÜye OLÜye GirişiYeni ÜrünlerHaakimizdaBize Ulaşın
MaviAdres.Com Canli Destek Accept Decline Close Live Help


 
İmmunat Bitkisel Ürünler Selülit Tedavisi Ürünleri Doğum Sonrası Ürünleri Tv Ürünleri Diyet & Zayıflama Ürünleri Bitkisel Göğüs Bakımı Ayak Bakım Ürünleri Medikal Malzeme Bitkisel Kremler Doğal Kremler Bontavi Ürünleri Bitkisel Ürünler Botoks Kremleri Cinsel Yaşam Ürünleri Ayakkabı Modelleri Saç Bakım Ürünleri

haberler
- Ünlü profesörden cep t
- Ünlü profesörden tümör
- Ebola nasıl bulaşır vi
- Narın kabuğu da şifa d
- Türkiyede o hastalıkta
- Türkiyede o hastalıkta
- Genetik yapıya uygun b
- Toplu sünnette penis y
- İki profesörden omurga
- Estetik ameliyatta kam

maviadres maviadres iletisim


maviadres


Hediye Paketi


bant

inci tozu


maviadres kapida öde


kargo


toptan sipariş için lütfen bilgi formunu doldurunuz

Güvenli Alisveris


Sitemiz 128 bit SSL ile korunmaktadır ©


göğüs büyütücü
zayıflama ayakkabısı2014-10-22

SİPARİŞ HATTI

0544 696 40 10Kral Mantarı Pleurotus eryngii Detayları
Cinsel Sağlık

Kral Mantarı Pleurotus eryngii
büyütücü

 


tele sipariş
Kral Mantarı Pleurotus eryngii
Piyasa Fiyatı : 79,00TL   Bizdeki Fiyatı : 69,00TL
 Ürün Detayları :

Kral Mantarı (Pleurotus eryngii),( King oyster)mantarların kıralı olarakta tanınmakta lezzeti ve besleyici değerinin yanında afrodizyak özelliği ilede bilinmektedir Kral Mantarı (Pleurotus eryngii)'nin doğada Eryngium campestre kalıntıları üzerinde ve eryngii var. ferulae'nin ise, Ferulae sp. üzerinde doğal olarak yetişmektedir.

Doğu Anadolu Bölgesinin dağlık kesiminde yaşayan halkımızın, doğada yetişen ve yenilen mantar türlerinden besin olarak yararlandığı, özellikle Kral Mantarı (Pleurotus eryngii), Çaşır olarak bilinen çok yıllık Prangos aviculare L.' nin ölü dokularında yetiştiğinden "Çarçur" veya "Çakşır otu" dediği Ferula sp.'nin bir önceki yıldan kalmış ölü kök kalıntıları üzerinde yetiştiği bilinmektedir.

Kral Mantarı
(Pleurotus eryngii) mantarının bünyesinde bulunan β-1-3 gulicans, lovastatin, pleureryn, Eryngin, Ribonuclease, 17 β-estradiol, eryngeolysin, Ergothioneine, protein xb68AB maddeleri immuno modulating (immün sistemlerini güçlendirici), anti tümör ,anti hiperkolesterolemia (yüksek kolesterol), Afrodizyak, Anti bacterial , Anti viral, Anti fungal, Anti oksidant, Anti osteoporotik(Kemik erimesi) olarak etki göstermektedir.

Genellikle mantarların, özellikle de Kral Mantarı'nın (Pleurotus Eryngii), çok lifli olması, yapısında steroller, proteinler ve mikro elementler taşıması ve çok düşük kalori içermesinden, kardiyovasküler hastalıklardan korunmak için uygulanacak diyetlerin düzenlenmesinde özellikle ideal oldukları ilk kez geleneksel Çin Tıbbında ortaya konulmuştur (Breene, 1990; Hobbs,1995). Bodek ve arkadaşlarının (1991) yaptıkları bir çalışmada, yüksek kolesterol diyetine %4 oranında eklenen kurutulmuş Pleurotus mantarı deney sıçanlarının karaciğer ve serumunda kolesterol birikimini düşürmüş, HDL'nin lehinde kolesterolü düzenlemiştir.

Yine aynı çalışmada Pleurotus, LDL ve VLDL kolesterolün oluşumunu düşürmüş, kolesterol emilimini azaltmıştır ve karaciğerdeki HMG-CoA redüktaz aktivitesini azaltmıştır. Kontrollü klinik denemelerde, bir ay süresince 15–20 gr kurutulmuş Pleurotus'un günlük diyete eklenmesiyle hepsinde değil ama pek çok hastada hiperkolesterolemiyi azalttığı görülmüştür (Bodek ve ark., 1998).

Bu da Pleurotus mantarının insan diyetinde doğal bir kolesterol düşürücü olabileceğini göstermektedir (Gunde ve Cimerman, 1999). Benzer sonuçlarların Grifola frondosa ve Auricularia auricula mantarları ile elde edildiği bildirilmiştir (Ryong ve Tertov, 1989).

Tüm dünyada Mantarların kralı olarak bilinen Kral Mantarı, Tübitak'ın desteğiyle yüksek ziraat mühendisi aynı zamanda Mantarcılar Derneği Başkanı Mehmet Atmaca tarafından Denizli'de sınırlı bir şekilde üretilmektedir.

KULLANIMI
3 günde 1 Kral Mantarı kapsülü bir bardak su ile alınması önerilir.


İÇİNDEKİLER
Eringiyum kayın mantarı ( Pleurotus Eryngii ) %25, Keçiboynuzu shiitake mantarı ( Lentinula edodes ), epimedium (kök), demir dikeni, Sibirya ginseng, çakşır otu, reishi mantarı, bitkisel kaynaklı jelatin (hidroksi metil propil selüloz)

KİMLER KULLANAMAZ

Hamile ve emziren bayanlar ile ürün bileşenlerinden birinde alerjisi olduğu kişiler kullanmamalıdır. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışınız.Ürünümüz ilaç değil gıda takviyesidir.

KRAL MANTARI ETKİLERİ

KALICI ENERJİ VE GÜÇ
Kral Mantarı kalıcı enerji,kalıcı zindelik, kalıcı performans, kalıcı bağışıklık güçlenmesini destekler ve3 ay kullanımdan sonra vücudun tüm fonksiyon bozukluklarını düzene sokmaya yardımcı olur.


EREKSİYONA ( SERTLEŞMEYE ) ETKİSİ
Kral Mantarı içeriğindeki gücünüze güç katacak bitkisel içerik sayesinde ereksiyona yardımcı gıda takviyesidir.


CİNSEL PERFORMANSA ETKİSİ
Kral Mantarı Günün her zamanında kendinizi cinsel ilişkiye hazır hissetmenize yardımcı olacaktır.


ERKEN BOŞALMAYA ETKİSİ
Kral Mantarı kullanımında size erken boşalma gibi sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olur.


SPERM SAYISINA ETKİSİ
Kral Mantarısize Extra Erkeklik Gücü kazandırarak boşalma oranınızı da güçlendirmeye yardımcı olur veher zamankinden daha güçlü boşalacağınıza destek sağlar.


Piyasa Fiyatı : 79,00TL

Bizdeki Fiyatı : 69,00TLMesafeli Sozlemeler - Gizlilik Sozlemesi - Teslimat sartlari - Tuketicinin Korunmasi -Yeni urunler - Garanti ve iade sartlari - Sitemap

Maviadres.Com sitesi sanal bir recetesiz veya urun satisi yoktur eczane sitesidir.Fiyatlarin gecerlilik suresi stoklarla sinirl olup maliyet fiyatlar ile degiskendir. Sitemizde sergilenen urunlerin garanti ve ozelliklerindeki hatalardan firmamiz sorumlu degildir.Soz konusu veriler uretici veya ithalatci firmalardan derlenmistir. Bu verilerdeki hatalardan firmamiz sorumlu degildir.Bu sitedeki yazlan yazlar yalnizca bilgi verme amaclidir; doktor uyarisi ya da onerisi yerine gelmez. Urunlerin kullanim ile ilgili sorunlariniz icin bir uzmanna danismaniz oneririz. Sitemizdeki bilgiler, hekim bilgisinin yerine gecmez.

Copyright - © 2003 - 2014 zayiflama bandi - son dakika - gogus buyutucu - zayiflama hapi - Haberler - Haberler