Ana SayfaÜye OLÜye GirişiYeni ÜrünlerHaakimizdaBize Ulaşın
MaviAdres.Com Canli Destek Accept Decline Close Live Help


 
İmmunat Bitkisel Ürünler Selülit Tedavisi Ürünleri Doğum Sonrası Ürünleri Tv Ürünleri Diyet & Zayıflama Ürünleri Bitkisel Göğüs Bakımı Ayak Bakım Ürünleri Medikal Malzeme Bitkisel Kremler Doğal Kremler Bontavi Ürünleri Bitkisel Ürünler Botoks Kremleri Cinsel Yaşam Ürünleri Ayakkabı Modelleri Saç Bakım Ürünleri

haberler
- Sivilceyi böyle sıkın!
- Kalp ameliyatları durd
- Kanser belirtileri nel
- Karın ağrısı deyip geç
- Bir günde ne kadar tuz
- Adanada MERS paniği!
- Sağlık Bakanı uyardı!
- Doktor bekaretini bozu
- Akciğer kanseri belirt
- Zayıflamak için en pra

maviadres maviadres iletisim


maviadres


Hediye Paketi


bant

inci tozu


maviadres kapida öde


kargo


toptan sipariş için lütfen bilgi formunu doldurunuz

Güvenli Alisveris


Sitemiz 128 bit SSL ile korunmaktadır ©


göğüs büyütücü
zayıflama ayakkabısı2014-10-31

SİPARİŞ HATTI

0544 696 40 10Bonie Çatlak Kremi Doğum Sonrası Çatlak Tedavisi Detayları
Çatlak Kremi

Bonie Çatlak Kremi Doğum Sonrası Çatlak Tedavisi
büyütücü

 


tele sipariş
Bonie Çatlak Kremi Doğum Sonrası Çatlak Tedavisi
Piyasa Fiyatı : 87,00TL   Bizdeki Fiyatı : 75,00TL indirim

 Ürün Detayları :
 • Çatlakları Kalıcı Olarak Görünmezleştirir! ..

  Sadece birkaç gün içinde değişimi fark etmeye başlayacaksınız. Kalıcı çizgiler sonsuza dek gözden kaybolacak. Diyetten , hamilelikten veya kilo vermeden kaynaklanan çatlaklara bağlı çizgiler , siz ürün kullanımını bıraksanız bile geri gelmeyecek .

  Bonié kanıtlanmış ve güvenilir etkiye sahiptir. Kolajen cildin yapı taşıdır. Onu duvardaki tuğlalar gibi düşünebilirsiniz. Yaşlandıkça yada cilt hamilelik ve kilo kaybı ile ciddi bir değişime maruz kalınca tuğlalar bozulur ve yığılmaya başlar . Zayıflar , eğilmeye ve buruşmaya başlar.

   

  Bonié , değişik cilt katmanlarındaki kolajen ve polyprotein üretimini uyarır. Cilt kendini yeniden inşa etmeye başlar , kalınlaşır ve ilk baştaki görünümüne döner.

   

   

  Ürünümüz , ayrıca çatlaklarla beraber genel olarak görülen kırmızılık ve beyazlığı da azaltacak şekilde formüle edilmiştir. Ürün hasarlı cilt dokularını onarır , güçlendirir ve daha canlı görünmelerini sağlar. Ayrıca hücrelerde tutulan suyun atılmasına , böylelikle sıkılaşmaya yol açar.

   

  Bonié , sadece dış görünümde bir düzelme yaratmaz, derinin yapıtaşlarının yeniden üretilmesini ve onarılmasını sağlar. Bu yüzden sonuç sürekli ve göz alıcıdır. Anti-aging avantajları da var Şaşırtıcı olarak kremin içindeki bazı etkin maddeler , yüzü nemlendirmeye, kırışıklıklarda düzelmeye , yaşlanmaya ve güneşe bağlı olan çizgilerin azalmasına yardımcı olmuştur.

   

  Şüphe yok ki bu % 100 doğal ürünü , tüpün içindeki mucize olarak adlandırabiliriz . Yılların getirdiği çatlakları azaltır ve önler. Cildinizi daha pürüzsüz hale getirir ve kırmızlıkları yok eder. Ciltteki yaşlanma etkilerini azaltmasından dolayı içeriğindeki maddelere mucizevi diyebiliriz .

   

  Bonié'nin cildinizde yarattığı etkiyi seveceksiniz Yılların getirdiği çizgi ve çatlaklar üzerinde etkilidir. Çatlaklara bağlı çizgileri ve renk değişimlerini minimuma indirir. Cildi güçlendiren ve kalınlaştıran kolajen ve protein üretimini arttırır.

   

 • Çatlak nedir?..

   Çatlaklara bağlı çizgi ve izler, pek çok kadın ve erkeği etkileyen genel bir problemdir. Genelde göğüs, karın, kalça, kol ve omuzlarda , hoş olmayan kımızı veya beyaz yol yol çizgiler olarak görünür Çizgiler bazen çok zayıf deride kabartılar şeklindedir.En yaygın sebebi hamilelik olmakla beraber , hızlı kilo alıp verme veya medikal streoid kullanma gibi sebeplerden de kaynaklanabilir.

 •  

 • Bonié Çatlak kremi nasıl çalışır? ..

  Bonié zayıf cildi güçlendiren protein ( kolajen) üretimini artırır Ve çatlaklara bağlı çizgilerin görünümlerini değiştirir. Düzenli 4 hafta kullanımdan sonra, Bonié çatlakların kabarıklıklarını düzleştirir, kırmızılık ve beyazlıklarını giderir, cildi daha güçlü hale getirir Ve cildi yumuşak hale getirerek gelecekte hamilelik veya kilo vermeye bağlı oluşacak çatlakları da engeller

 • Kremi nasıl ve ne kadar sıklıkla uygulamalıyım ?..

   

  Kremi günde iki defa cildinize masaj yaparak uygulayın. İlk defa kullanıyorsanız küçük bir bölgeye uygulayarak test edin.4 ila 6 gün sonra gözle görünür sonuçlar almaya başlayacaksınız. Not: Bazı kullanıcılar kremi cilde sürdükten sonra beş dakika bekleyip ondan sonra masaj yaparak yedirmenin ürünün etkisini arttırdığını bildirmişlerdir.

   

 • Sonuçları ne kadar sürede görülür ?..

  Çoğu kullanıcı için zayıf bir cildin yeniden canlanması ve sonuç alınması 4 ila 6 haftada gerçekleşir.Bazı müşterilerimiz kullanmaya başladıktan sonra birkaç gün içinde sonuç sonuçları görmeye başladılar.

   

 • Çatlaklarım tamamen görünmez olacak mı ?..

  Derideki yırtılmalardan kaynaklanan küçük yara izlerinden dolayı çatlakların tamamen yok edilmesi imkansızdır. Ama belirgin kabartılar ve bunlara bağlı kırmızlık ve beyazlıklar gözle görülemeyecek kadar düzelir.

   

 • Çatlak ve kırışıkların ne kadar eski olduğu fark eder mi ? ..

  7 sene öncesine kadar oluşmuş çatlak ve çizgiler ,ürünümüze daha duyarlıdır. Fakat krem ,daha eskiden oluşmuş çatlaklar üzerinde de etkilidir..Eski çatlaklar daha uzun bir uygulama süreci gerektirmektedir.

   

 • Bu yüzden eğer 7 seneden önce oluşmuş çatlaklarınız için ürünümüzü kullanıyorsanız, sonuçları almaya başlamak için en az 6 hafta beklemenizi tavsiye ediyoruz.

 •  

   

 • Klinik çalışma neden önemlidir.? ..

  Bugün piyasada çatlakları tedavi ettiği söylenen bir çok ürün vardır. Bizim ürünümüz le ilgili yapılan klinik çalışmalar , ürünün etkinliğini ispatlamıştır.Etkinliği bilimsel çalışmalarla desteklenmemiş bir ürüne güvenmemelisiniz

   

 • Kremi kullanmayı ne zaman durdurmalıyım?..

  Bonié Crème yoğun kullanımla çatlakları tedavi konusunda etkili olacaktır. Kremin vereceği etkiler kalıcıdır. Bizim tavsiyemiz çatlaklarınızın görünümünde düzelme fark edene kadar kullanıma devam etmenizdir

   

 • Krem kullanan herkes üzerinde etkili midir? ..

  Krem çoğu insan üzerinde etkilidir.

   

 • Bonie Çatlak Krem Kullanıcı Görüşleri ..

  " Kreminizi kullanıdım ve kilo verdiğim zaman ortaya çıkan çizgiler gözle farkedilemeyecek kadar silikleşti . 10 gün sonra cildim pürüzsüzleşmeye başladı. Teşekkür ediyorum " Aysun Ö. İstanbul "

   Bonie Cream ı kullanmaya başlayalı daha bir hafta oldu olumlu sonuclar gözlemlemeye başladım. Umarım daha iyi sonuçlar elde edecegim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim." Ayşe Ç. Adana "

  Sürekli kilo alıp vermekten dolayı basen bölgesinde ağırlık olmak üzere cildimde çatlaklar oluşmuştu. Bu kremle ilgili tanıtımı gördüğümde açıkçası bu kadar kısa sürede etkili olacağını tahmin etmemiştim. 1 hafta içerisinde sinsi çatlaklar bavullarını toplayıp beni terk etti..." N.Canay "

  Yılların getirdiği çatlak ve çizgileri gidermek için pek çok ürün kullandım ama faydasını görmedim. Ürününüzü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım .İki hafta içinde sıkılaşma ve cildimdeki kabarıklıklarda düzelme görmeye başladım. Nihai sonuç alıncaya kadar devam etmeyi düşünüyorum." Aytaç Poyra "

  Ürününüzü yeni kullanmaya başladım. %100 doğal olduğu için güvenle kullanıyorum." Meltem Koç "

  Hamilelikten sonra vucudumda çatlakjlar oluştu arkadaşlarım ancak laser tedavisi ile gideceğini söyledi ama ben Bonie Kullanmaya başladıktan sonraki 2.hafta çatlaklarım kayboldu ve gözle görünmeyecek kadar azaldı Bonie teşekkürler." Emel Tarıkoğlu

 • Yan etkileri var mıdır? ..

  Hayır. Bir çok kullanıcı , kremin içindeki nemlendirici maddelerden dolayı ciltlerinin daha yumuşak hale geldiğini bildirmiştir. Çok az vakada çatlaklar ilk birkaç günlük kullanımda eskisinden daha kırmızı görünebilir.Bunun açıklaması hasarlı bölgede aktif yeniden canlanma sürecinin başladığıdır.

  Bu yüzden bu durum görüldüğünde kremin kullanımının durdurulması gerekmez..Biz sadece doğal ve botanik bitkiler kullandığımızdan kullanıcılarda alerjik reaksiyon görülmez . Lütfen kullanmadan önce içeriği dikkatlice okuyun ve içindeki maddelerden herhangi birine özel hassasiyetinizin olmadığından emin olun..

 • Krem yara izleri ve kırışıklar üzerinde etkili midir? ..

  Memnun kalan müşterilerimiz kremin yeni cerrahi yaralar üzerinde de etkili olduğunu belirtmişlerdir .

 •  


  Piyasa Fiyatı : 87,00TL

  Bizdeki Fiyatı : 75,00TL indirim  Mesafeli Sozlemeler - Gizlilik Sozlemesi - Teslimat sartlari - Tuketicinin Korunmasi -Yeni urunler - Garanti ve iade sartlari - Sitemap

  Maviadres.Com sitesi sanal bir recetesiz veya urun satisi yoktur eczane sitesidir.Fiyatlarin gecerlilik suresi stoklarla sinirl olup maliyet fiyatlar ile degiskendir. Sitemizde sergilenen urunlerin garanti ve ozelliklerindeki hatalardan firmamiz sorumlu degildir.Soz konusu veriler uretici veya ithalatci firmalardan derlenmistir. Bu verilerdeki hatalardan firmamiz sorumlu degildir.Bu sitedeki yazlan yazlar yalnizca bilgi verme amaclidir; doktor uyarisi ya da onerisi yerine gelmez. Urunlerin kullanim ile ilgili sorunlariniz icin bir uzmanna danismaniz oneririz. Sitemizdeki bilgiler, hekim bilgisinin yerine gecmez.

  Copyright - © 2003 - 2014 zayiflama bandi - son dakika - gogus buyutucu - zayiflama hapi - Haberler - Haberler